Tavs atpūtas piedzīvojums sākas Ķestermuižā! 


Ja arī Tevi nogurdina pilsētas straujais ritms, ja vēlies uz mirkli attapties ezera krastā Vidzemes augstienē, lai baudītu ne tikai mieru un klusumu, bet arī aktīvās atpūtas iespējas, tad Ķestermuižai jābūt Tavam nākamajam ceļojuma galamērķim!

Pie mums Tevi sagaidīs pārsteigumi ik uz soļa! Baudi sārtās debesis Saulrietu ielejā, romantisku divvientulību Mīlestības pussalā, izklaidējies pludmalē, izbaudi pirts rituālus, spēlējies bērnu pilsētiņā, sporto volejbola vai basketbola laukumā, piedzīvo skaistus mirkļus uz SUP dēļa vai vienkārši ļaujies makšķerēšanai klusumā – piemērotāko nodarbi atradīs gan liels, gan mazs!

Ķestermuiža atrodas vien piecu minūšu attālumā no Vidzemes lepnuma – Alūksnes! Tāpēc esam Tev sagatavojuši ieteikumus, lai zini, ko apskatīt šajā skaistajā pilsētā, kas harmoniski apvieno sevī mūsdienīgumu un vēstures šarmu.
Viens no mūsu lepnumiem – bānītis Gulbene-Alūksne ir vien trīs minūšu attālumā. Tāpēc gaidām ciemiņus gan ar auto, gan ar no vilcienu.

ĶESTERMUIŽA:
Ķestermuižas mājas vēsture ir sena un piedzīvojumiem pilna, tāpēc piedāvājam Tev nakšņot tieši šeit. Tavā rīcībā būs visa māja un tai piegulošā teritorija – Tev būs iespēja baudīt ekskluzīvu atpūtu tieši Pullana ezera krastā. Vienalga, vai ceļo šaurā ģimenes lokā, vai plašā draugu kompānijā – Ķestermuižā vieta atradīsies pat 23 nakšņotājiem! Ķestermuižas māja ir arī lieliska vieta dažādām svinībām un pasākumiem – kāzām, kristībām, dzimšanas dienām, arī uzņēmuma saliedēšanai – Tev tikai jāsazinās ar mums, un mēs visu saorganizēsim!

PULLANMĀJAS:
Mazākām kompānijām lieliskas naktsmājas būs arī mūsu Pullanmājas Laima un Līksma. Daudzveidīgās dabas ieskautais Pullana ezers būs pieejams visu diennakti, lai vari ļauties ezera rāmajam ūdenim aizskalot ikdienas rūpes! Abas Pullanmājas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai sniegtu Tev mierpilnu atpūtu.

Gaidīsim ciemos!

Vita, Ķestermuižas vadītāja
Virsraksts Nr. 1